Tvarus vystymasis

Tvarus vystymasis yra vienas iš svarbiausių veiksnių dabartinėje Orklos grupės dienotvarkėje. Mes norime prisiimti atsakomybę ir prisidėti prie pasaulinių sveikatingumo ir vystymosi iššūkių.


Mes tai įgyvendiname siūlydami sveikesnius maisto produktus, mažindami maisto atliekas ir kurdami naujus produktus, kurie yra geri kasdieniai draugiški aplinkai pasirinkimai. Jau keletą metų aktyviai dedame pastangas siekdami išsaugoti miškus ir dirbame tikslingai užtikrindami, kad žaliavos, kurios naudojamos Orklos produktams, nebus susijusios su miškų naikinimu.


Savo Tvaraus Vystymosi strategijoje esame numatę aiškius tikslus iki 2025 metų ir apsibrėžę pagrindines sritis, kuriose Orklos pastangos bus skatinamos tiek visuomenės, tiek ilgalaikės vertės kūrimo. Tvarus augimas yra nauja verslo ir industrijų norma. 2015 prisijungėme prie „Global Compact“ kompanijų visame pasaulyje, kurios į savo dienotvarkes įtraukė JT Tvaraus vystymosi tikslus. Mūsų CEO Peter A. Ruzicka asmeniškai pasirašė susitarimą dirbti siekiant JT Tvaraus vystymosi tikslų.


UAB Orkla Foods Lietuva taip pat stengiasi siekti Tvaraus vystymosi tikslų. Pirmiausia, įsivedant tokius produktus kaip veganiški Anamma, ekologiškas kečupas ar iš pačių geriausių ingredientų surinkti Pauluns produktai.


2018 gegužės mėnesį UAB Orkla Foods Lietuva darbuotojai, kartu su kitų Orklos įmonių darbuotojais, keliavo į vieną iš gražiausių Lietuvos pajūrio kampelių ir visą dieną praleido paplūdimyje rinkdami šiukšles.


Pagrindinės sritys, kurios apima Orklos Tvaraus Vystymosi strategiją:


 


Mityba ir gerovė - manome, kad svarbu propaguoti sveiką mitybą ir subalansuotą dietą. Todėl sveikesnių produktų gamyba ir pardavimas yra vienas iš Orklos darbotvarkės veiksnių.


 


 


 


 


Saugūs produktai - Orkloje aukštą kokybę ir maistą vertiname kaip pirmenybinį aspektą. Todėl kiekvienai šaliai, kurioje vykdome veiklą, taikome tuos pačius griežtus standartus.


 


 


 


 


Atsinaujinantis tiekimas - esame prisiekę žaliavų, kurios kuriamos, atsižveligant į žmonių, gyvūnų ir aplinkos gerovę, naudotojai.


 


 


 


 


 


Aplinkos apsauga - sustabdyti pasaulinius klimato pokyčius yra kolektyvinė socialinė atsakomybė. Stengiamės sumažinti savo poveikį aplinkai kiekvienoje grandyje.


 


 


 


 


Rūpestis žmonėmis ir visuomene - Orkla stengiasi kurti geras darbo vietas ir atsižvelgti į socialinius pokyčius bendradarbiaudama su kitais.


 


Eiti prie įrankių juostos