Prekės ženklai

Suslavičiaus – gerai žinomas lietuviškas prekinis vardas, atskleidžiantis ilgametes maisto gaminimo tradicijas. Geras kokybės ir kainos santykis užtikrino šiam prekiniam vardui lyderio poziciją kečupų ir pirmaujančias pozicijas padažų rinkose. SUSLAVIČIAUS – Ryškesnis skonis - ryškesnė nuotaika!


Felix pristato aukščiausios kokybės, šiuolaikinius padažus bei greitai paruošiamą maistą. Felix prekinis vardas – modernu, greita, patogu. Gaminamus produktus žino ir mėgsta aktyvų gyvenimo būdą gyvenantys žmonės. FELIX – gardų padaro dar gardesniu!


Spilva – aukščiausios kokybės produktai, primenantys namuose gaminamų patiekalų skonį. Spilva prekinis vardas turi platų produktų spektrą – nuo saldžių padažų, uogienių, sulčių iki padažų ir konservuotų daržovių. Praturtintas skonis, aukščiausia produktų kokybė ir patrauklus etikečių dizainas tiksliausiai apibūdina šį prekinį vardą. SPILVA – gero skonio paslaptis! 


Abba – naujas prekinis vardas Lietuvos rinkoje. Šiuo prekiniu vardu žymimi tik aukščiausios kokybės žuvies produktai. ABBA silkės ir tunai – natūralus Omega 3 riebalų rūgščių šaltinis. ABBA – išskirtinė kokybė iš Skandinavijos!


Vitana - daugiau nei 20 m. Lietuvos rinkoje. Šiuo prekiniu vardu žymimi įvairiausi sojų padažai, marinatai ir kt. Ilgametė patirtis užtikrina visuomet aukštą ir stabilią kokybę bei gerą skonį. Vitana – būtinybė kiekvienoje virtuvėje!


Pauluns – naujas prekių ženklas Lietuvos rinkoje, tačiau jau spėjęs išpopuliarėti Skandinavijoje. Jo įkūrėjas Fredrik Paulun pirmuosius javainius sukūrė jau prieš 10 metų. Pauluns produktai – skanūs, sveiki ir atitinkantys geros mitybos standartus. Sudėtyje nėra pridėtinių skonių, cukraus, o sudėtinės dalys – neapdorotos ir išlaikančios savo maistinę vertę.


Danish Selection - tai daniškų gardumynų prekių ženklas. Siūlome jau kelias natūralaus namuose gaminto skonio uogienes. Tai - grynų uogų ir vaisių gabalėliai Jūsų virtuvėje. Visi uogienių ingredientai kruopščiai saugomi gamybos metu, todėl išlaiko formą ir skonį. Uogienės yra ne tik tradicinių, bet ir naujų, dar neišbandytų skonių.


Anamma - veganiškų šaldytų produktų prekių ženklas. Tai - produktai, kurie pagaminti iš atsinaujinančių žaliavų, kurių pakuotės yra suyrančios ir daugelis jų pažymėti rakto skylutės ženklu, nes pagaminti iš ingredientų, be kurių tokių produktų pagaminti tiesiog neišeitų.


Eiti prie įrankių juostos