Naujienos, pranešimai spaudai

Anamma – produktai, skirti dienai be mėsos
2018 07 03
anamma produktai

Nuo šių metų birželio mėnesio "Orkla Foods Lietuva" asortimentą papildė Anamma produktai. Tai - itin palankiai Skandinavijos šalyse vertinami sojų produktai, sukurti ne tik vidiniam pasitenkinimui, bet ir aplinkai tausoti.


Nuo vasaros Lietuvos rinkoje pasirodė 4 Anamma produktai:  Pjausnys, Kukuliukai, Faršas ir Dešrelės. Visi jie pagaminti iš aukščiausios rūšies ingredientų, be kurių šių produktų nepagamintų niekas. Pasaulio Sveikatos Organizacija pripažįsta, kad augaliniai baltymai yra naudingesni už gyvulinius. Anamma produktai pagaminti iš sojų, kuriios yra tikriausias baltymų šaltinis. Sojų pupelės, iš kurių gaminami šie produktai, nėra genetiškai modifikuotos (GMO), tai užtikrinama imant mėginius iš kiekvienos žaliavos partijos.


Anamma produktų pakuotės pažymėtos „I‘m green“ ženklu, nes jos tausoja planetą – pagamintos iš plastiko, kurio pagrindą sudaro cukranendrės. Tai reiškia, kad jis suyra greičiau, nei įprastinis ir taip mažinama bendra planetos tarša.


Naujasis judėjimas "Diena be mėsos" padeda sumažinti CO2 taršą. Anamma vizija yra žalesnis pasaulis ir atsinaujinantys resursai.


Eiti prie įrankių juostos