Tvarus vystymasis

Tvarus vystymasis yra vienas iš svarbiausių veiksnių dabartinėje Orklos grupės dienotvarkėje ir prioritetinis rūpestis.


 


Mes norime prisiimti atsakomybę ir prisidėti prie pasaulinių sveikatingumo ir tvaraus vystymosi iššūkių.


Mes siekiame, kad tvarus gyvenimas būtų paprastas. Tvarumą mes laikome neatsiejama savo verslo dalimi. Būdami stiprūs ir turėdami stiprius prekinius vardus siūlome draugiškus produktus ir sprendimus žmonėms ir aplinkai. Sutelkdami savo komandą siekiame reikšmingo teigiamo pokyčio įkvėpti žmones sveikesniam ir tvaresniam gyvenimo būdui.


 


2015 m Orkla prisijungė prie Jungtinių Tautų „Pasaulinis susitarimas“ („UN Global Compact“) ir savo veiklą nuosekliai vysto atsižvelgdama į 17 pasaulinio darnaus vystymosi tikslų, kurie skirti įgyvendinti iki 2030 m. Orkla grupė išskyrė ir aktyviai palaiko devynis JT tikslus, susijusius su žmogaus teisėmis, aplinkosauga ir korupcija. Pagrindiniu tikslu Orkla grupėje išlieka 12 darnaus vystymosi tikslas - tvari gamyba ir vartojimas. Orkla grupės įmonės ryžtingai dirba visose rinkose ir šalyse, kad sumažintų jų klimato poveikį, skatintų tvarių produktų gamybą, kurtų inovatyvius tvarios pakuotės sprendimus.
Savo Tvaraus Vystymosi strategijoje Orkla, o kartu ir  Orkla Foods Lietuva, numatė aiškius tikslus iki 2025 metų ir apsibrėžė šias pagrindines sritis, kurioms skiriamas didžiausias dėmesys:

Plačiau su Orkla grupės tvarumo ataskaita galima susipažinti čia: https://www.orkla.com/annualreport/


Eiti prie įrankių juostos